piątek, 11 maja 2012

Make Up For Ever Aqua Eyes

Po krótkiej przerwie w końcu dotarł do mnie mój aparat i dalej mogę was męczyć recenzjami i haulami. W tej chwili moja kosmetyczka jest całkowicie zminimalizowana i właściwie niewiele w niej rzeczy, których jeszcze nie pokazywałam na blogu. Nie wiem jednak jak mogłam zapomnieć o jednych z moich ulubionych kredek. Pewnie to, że jestem fanką MUFE już dało się zauważyć, a jednym z najpopularniejszych produktów tej marki są właśnie wodoodporne kredki z serii Aqua Eyes.


W swojej kosmetyczce posiadam 6 miniaturowych wersji tej kredki (miałam jeszcze 7, czarną, ale już została zużyta). 5 z nich pochodzi z zestawu Rock For Ever (8L srebrna, 9L złota, 10L miedziana, 21L grafitowa, 0L czarna), za który zapłaciłam na przecenie w Spehorze 99 zł, a 2 z zestawu Natural Eyes (0L czarna, 2L brązowa), który kupiłam na Allegro za ok 120zł. W regularnej cenie kredki Make Up For Ever można kupić w Sephorze za 89 zł - dostępne jest 25 odcieni.


Kredki te są bardzo trwałe, tak jak obiecuje producent są wodoodporne, więc trzymają się na miejscu cały dzień, mimo upału, deszczu czy łez. Są również bardzo miękkie, łatwo się aplikują i rozcierają, jednak kiedy zaschną, są nie do ruszenia. Fajnie służą jako baza pod cienie.


Kolory, które posiadam są bardzo intensywne, wystarczy niewielka ilość kredki, aby uzyskać dobrze widoczny na oku efekt. Oznacza to, że są wydajne. Dowodem tego może być to, że swoją czarną, 7 centymetrową miniaturkę używałam prawie codziennie przez prawie pół roku (co prawda na co dzień nie smaruję sobie grubej krechy na pół powieki, a tylko delikatnie zaznaczam linie rzęs do połowy oka).

Moim najmniej ulubionym kolorem z całej szóstki jest srebrny - nie temperowałam go jeszcze ani razu - nie noszę raczej takich kolorów. Poza tym, po każdą inną sięgam bardzo chętnie, choć najchętniej po czarną.

Jeśli skończy mi się czarna kredka, będę chciała wypróbować coś tańszego np kredki Pixie, albo Avonu, ale jeśli nie znajdę nic lepszego to przeboleję tę cenę, zapoluję na jakąś promocję i kupię Make Up For Ever Aqua Eyes bo jest to z pewnością liner warty swojej ceny.

Podsumowując:
plusy:
+miękkie
+trwałe/wodoodporne
+dobrze się rozcierają
+intensywne kolory
+duży wybór kolorów

minusy:
-cena
 

Ocena: 9/10

3 komentarze: